כניסה

שירות פסיכולוגי

סטודנטים וסטודנטיות יקרים.ות,

 

בהמשך לפרסומים קודמים בנושא, אנו שבים ומזכירים את פתרונות התמיכה הרגשית שיש למכללה להציע לכם.ן. בימים קשים וחסרי ודאות אלו בכולנו מתעוררות תחושות כמו פחד, חרדה, לחץ וחוסר וודאות. לכן, יש חשיבות רבה לתמיכה רגשית, חיזוק מנגנוני התמודדות ויצירת אורך נשימה.

מענה רגשי ראשוני

פסיכולוגים.ות מסגל ביה"ס למדעי ההתנהגות התנדבו לתת מענה רגשי ראשוני בטלפון לסטודנטים וסטודנטיות מכל תכניות הלימוד במכללה, ללא עלות. אם ברצונך לקבל שיחת ייעוץ שכזו, יש למלא את הטופס בקישור שלהלן ואנחנו נתאם עבורך שיחה שכזו בהקדם האפשרי. לכניסה לטופס יש ללחוץ כאן.  

טיפול פסיכולוגי ארוך טווח

אפשרות נוספת הינה טיפול ארוך טווח במרכז קליני טיפולי לסטודנטים/ות באקדמית בשיתוף עם חברת ת.ל.מ. שהינה רשת ארצית לטיפול פסיכולוגי, יעוץ ואבחון. לכל סטודנט/ית תותאם התערבות טיפולית מסובסדת המתאימה לו/ה, מתוך מגוון רחב של התערבויות הכולל: מפגשים פרונטאליים בקמפוס המכללה, מפגשים מקוונים, שיחות טלפוניות, התערבויות קצרות מועד ועוד. כל אלו מתבצעים ע"י פסיכולוגים/ות מומחים/ות בעלי/ות ניסיון רב. 


לתיאום טיפול ניתן ליצור קשר בטלפון: 072-3223004.

 

לשאלות והבהרות בנושא זה או בכל נושא אחר שקשור לרווחת הסטודנטים והסטודנטיות, ניתן לפנות לדקנט הסטודנטים באמצעות מערכת המידענט (MyMta >> דקנט הסטודנטים).

 

שנדע ימים טובים יותר במהרה,

ביה"ס למדעי ההתנהגות ודקנט הסטודנטים

המכללה האקדמית תל־אביב-יפו