כניסה

האקדמית תל־אביב-יפו

 

למה באקדמית?

בכל מסלול שתבחרו, תקבלו את הכלים להשפיע.

מאז היווסדה ב-1994, האקדמית תל אביב- יפו, כמוסד אקדמי-חלוצי, הציבה לעצמה כמטרה ליצור חיבור הדוק בין הסטודנטים ובוגרי האקדמית לעמדות השפעה במגזר הציבורי, בעולם העסקי ובחברה הישראלית.

באקדמית ישנם כ-4,600 סטודנטים אשר מקבלים את מיטב הכלים להשפיע בצורה משמעותית בכל תחום בו הם ייבחרו ללמוד ולהותיר חותם. האקדמית מתגאה בכ-20,500 בוגרים, התופסים עמדות מפתח בישראל, במגזר הציבורי, בעולם העסקים ובחברה תוך שהם משפיעים על החברה בה הם חיים, עובדים ומשנים אותה.

האקדמית פועלת במודל ייחודי המשלב הוראה התנסותית, מחקר יישומי, ומעורבות קהילתית תוך הקפדה על תנאי קבלה גבוהים. ההוראה שמה דגש על עבודה בשטח, תוך הטמעה ועיבוד של הלמידה בכיתה, בקבוצות קטנות ותחת הנחיה וליווי שוטפים.

 

הדרך המנחה היא ללוות, ללמד ולתת לסטודנטים ולבוגרים את הכלים להותיר חותם בכל תחום שבו יבחרו להשפיע. 


שכר הלימוד באקדמית זהה לזה שבאוניברסיטאות.

 

סיבות נוספות ללמוד באקדמית?

  • רמה אקדמית גבוהה ותנאי קבלה גבוהים - במטרה לייצר שיח ורמת לימודים גבוהה, שישאירו חותם בכל סטודנטית וסטודנט.
  • - MAKE YOUR IMPACT כתוצאה מעבודה מעשית בשילוב קורסים התנסותיים המתקיימים בשטח, הסטודנטים באקדמית משפיעים על הסביבה והקהילה שבתוכן הם לומדים עוד לפני יציאתם אל שוק העבודה וזה מה שמכין אותם ליום שאחרי התואר. באקדמית נלמד את הסטודנטים להותיר חותם בכל תחום שבו יבחרו לעסוק, ונעניק להם את היכולת להשפיע על הסביבה שבה הם נמצאים כבר במהלך התואר. לכן, הבוגרים שלנו נחשבים למבוקשים בשוק העבודה ונהנים מיתרון יחסי עוד בשלבי הריאיון לעבודה.
  • הסטודנט במרכז- אנחנו נהיה שם כדי לתת לכל סטודנט וסטודנטית את הכלים להצלחה עד לכדי מיצוי הפוטנציאל האישי.
  • כיתות קטנות ומדיניות דלת פתוחה - מתוך תפיסת הסטודנט במרכז והאינטראקציה האישית היומיומית.
  • מרצים מובילים - המרצים באקדמית הינם אנשי מקצוע בעלי מוניטין מהשורה הראשונה בכל תחום,
    עם יכולת השראה לדור הבא, וניסיון מוכח של עשייה והשפעה באקדמית ומחוצה לה.
  • מיקום בתל אביב-יפו - הקמפוס משתרע על שטח של כ-50 דונם, בתפר בין תל-אביב ליפו, וכולל מבנים שתוכננו ונבנו בסטנדרטים גבוהים, על מנת להעניק לסטודנטים ולסגל תנאי הוראה, מחקר ורווחה ההולמים מוסד אקדמי מודרני.
  • מעונות בקמפוס - מתחם מגורים מודרני במרכז הארץ, המציע פתרונות דיור במחירים אטרקטיביים. המתחם נבנה ועוצב בטכנולוגיות חדישות וכולל חדרים אישיים, זוגיים או לשותפים.

השילוב של חדרים מאובזרים ומתקדמים, חללים משותפים וקומת מסחר, מספקים ביחד את התנאים המושלמים לחיי חברה מהנים ואווירת לימודים פורה. 


לרשימת בעלי התפקידים של המכללה

מתעניינים באקדמית?

הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  • מאשר/ת קבלת דיוורים לדואר אלקטרוני

לשיחה עם נציג